این رویداد خاتمه یافته است و اطلاعات موجود در این سایت صرفا جنبه آرشیو دارد
اطلاع رسانی > اخبار >
.: اخبار

شیوه صحیح ارسال مقاله در سامانه
پیرو سوال های مکرری که نویسندگان محترم در خصوص شیوه ارسال مقاله به دبیرخانه همایش پرسیده اند توضیحات زیر ارائه می شود:

 با سلام خدمت همراهان

ضمن تشکر از ارسال مقالات به دبیرخانه همایش

احتراماً به اطلاع می رساند که دبیرخانه همایش از هر عضو محترم هیأت علمی فقط «سه مقاله» و از دیگر گرو‌ه های نویسنده فقط «یک مقاله» می پذیرد. مقالاتی که خارج از حد نصاب فوق به دبیرخانه همایش ارسال شوند در فرایند داوری قرار نخواهند گرفت.

همچنین پیرو سوال های مکرری که نویسندگان محترم در خصوص شیوه ارسال مقاله به دبیرخانه همایش پرسیده اند توضیحات زیر ارائه می شود:

توضیحاتی که در سامانه ارسال مقالات با عنوان «توضیحات اولیه در مورد ارسال یک مقاله جدید» و «نحوه ارسال اصل مقاله»  ارائه شده است، توضیحات پیش فرض سامانه ارسال مقالات (همایش نگار) است که بصورت پیش فرض برای همه همایش ها نشان داده می شود. هر همایش می تواند این شرایط  را بصورت جداگانه تغییر دهد.

لذا مستدعی است شیوه نامه ارسال مقالات را از لینک زیر دریافت کرده و مقالات خود را مطابق با توضیحات صفحه اول این شیوه نامه ارسال بفرمایید:
 http://isfacc.ui.ac.ir/fa/page.php?rid=30

برای هر مقاله باید دو فایل جداگانه شامل «مشخصات نویسندگان» و «اصل مقاله (بدون مشخصات نویسندگان)» ارسال شود. برای اطمینان از درستی ارسال مقاله می توانید پس از ارسال مقاله به منوی «وضعیت مقاله» در سامانه خود مراجعه نمایید. در صورتی که مقاله به درستی ارسال شده باشد در این صفحه  در قسمت «فايلهای ارسالی» باید دو عنوان «مشخصات نویسندگان» و «اصل مقاله (بدون مشخصات نویسندگان)» بصورت لینک وجود داشته باشد که با کلیک بر روی هر کدام، فایلی که ارسال کرده اید را نشان دهد.

در صورتی که این دو لینک را  بصورت همزمان در منوی «وضعیت مقاله» مشاهده نمی کنید، فرایند ارسال مقاله به درستی طی نشده و  ارسال مقاله به داوران، امکان پذیر نمی باشد.

 همچنین در قسمت «موضوع» می‌توانید هر کدام از گزینه‌های تست ۱ یا تست ۲ را انتخاب نمایید.

پیروز باشید.
۳۰ فروردین ۱۳۹۷


back2018-04-19Voting is18 time