این رویداد خاتمه یافته است و اطلاعات موجود در این سایت صرفا جنبه آرشیو دارد
اطلاع رسانی > اخبار >
.: اخبار

شرایط اسکان برای شرکت کنندگان محترم
با سلام خدمت همراهان شانزدهمین همایش ملی حسابداری ایران

لطفا برای اطلاع از شرایطی که همایش برای اسکان شرکت کنندگان فراهم خواهد کرد به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

 

با سلام خدمت همراهان شانزدهمین همایش ملی حسابداری ایران

قابل توجه «اعضای محترم هیئت علمی دانشگاه های دولتی» و «ارائه دهندگان مقالات» در همایش:

دبیرخانه شانزدهمین همایش ملی حسابداری ایران به منظور هماهنگی در جهت اسکان شما عزیزان نیازمند اطلاعات شخصی شماست. این اطلاعات علیرغم تلاش دبیرخانه هنوز به طور کامل واصل نشده است.

آخرین مهلت ارسال اطلاعات «اعضای محترم هیئت علمی دانشگاه های دولتی» (تکمیل فرم ارسالی) از طریق رابطین همایش در گروه های حسابداری دانشگاه ها تا پایان روز چهارشنبه 7 شهریورماه 1397 خواهد بود.

همچنین «ارائه دهندگان مقالات» نیز (منظور شخص ارائه دهنده است) حداکثر تا تاریخ فوق فرصت ارسال اطلاعات به دبیرخانه همایش را دارند.

در صورت دریافت نشدن اطلاعات شما عزیزان تا تاریخ مذکور، دبیرخانه همایش از فراهم کردن شرایط اسکان برای شما معذور خواهد بود.

یادآوری می شود که دبیرخانه همایش امکان اسکان حداکثر یک نفر همراه برای دو گروه فوق («اعضای محترم هیئت علمی دانشگاه های دولتی» و «ارائه دهندگان مقالات») را نیز فراهم کرده است. لذا مستدعی است متقاضیان در صورت تمایل، اطلاعات شخص همراه را نیز همزمان با اطلاعات خود ارسال نمایند.

اطلاعات مورد نیاز: نام، نام خانوادگی، نام پدر، کد ملی، نوع وابستگی (برای شخص همراه)، تاریخ ورود به اصفهان و تاریخ خروج از اصفهان.

ایمیل همایش جهت دریافت اطلاعات: isfahan16acc@gmail.com

مسئول: آقای دکتر عربصالحی

 

در پایان یادآوری می شود که متأسفانه امکان فراهم آوردن شرایط اسکان برای سایر شرکت کنندگان محترم برای این همایش مقدور نشده است. اما همایش حداکثر تلاش خود را به عمل می آورد که با هتل ها و مهمانسراهای منتخب در اصفهان مذاکره کند تا امکان اسکان با شرایط مناسب برای این عزیزان نیز فراهم شود. لیست نام هتل ها و مهمانسراهای منتخب در اسرع وقت اعلام خواهد شد.

 

با تشکر از لطف و همراهی شما

دبیرخانه شانزدهمین همایش ملی حسابداری ایران

5 شهریورماه 1397

 

 back2018-08-27Voting is1 time